Пансіонат Веселка

вул. Морская 32, Херсонська обл., Голопристанський р-н
1 Додати
Останнє редагування: 05.10.22

Деталі
Місцезнаходження: Залізний Порт
Адреса: вул. Морская 32, Херсонська обл., Голопристанський р-н

phonelogo Телефон: +38 (055) 393 51 03, +38 (067) 430 53 60, +38 (066) 508 22 67
Контактна особа: Адміністратор
Кількість місць: Уточняйте у администратора
Переглядів сторінки : 8748
Наразі переглядають цю сторінку: 1 людей
Опис

Відпочинок на Чорному морі 2024, Херсонська область, Залізний Порт

Пансіонат Веселка

Пансіонат розташований у центрі Залізного порту за 5 хвилин ходьби від морського узбережжя. 

Проживання

Гостям пропонується проживання у 2-х поверхових корпусах у 2-, 3-х місних номерах та в одноповерховому корпусі з 4-х місними номерами з усіма зручностями. Кожен номер укомплектований необхідними меблями, холодильником, телевізором, санвузлом (туалет та душ). Цілодобова подача гарячої та холодної води.

Харчування

На території пансіонату обладнана кухня для самостійного приготування їжі. На кухні є весь необхідний посуд та техніка. Також є їдальня, де усі бажаючі можуть замовити комплексне чи роздільне харчування.

Інфраструктура

  • безкоштовна парковка,
  • просторі дерев'яні альтанки,
  • мангал,
  • басейн розміром 6 х 12 метрів із дитячою зоною,
  • Водограй.
Незарегистрированный пользователь
Павел (Херсон) 08.01.2019
Доброго время суток.Вот решил написать отзыв об этом не хорошем для отдыха месте.Так вот приехав в этот пансионат с женой,детьми,родителями,мы столкнулись после пол дня проживания с хамским отношением адменистрации по моему мнению нужно их разогнать там,полной антисанитарией,в номерах вонь сырость и нехватка воды в кране.Такое ощюшение что попали в калонию строгово режима.К нашему сыну пришеол друг так админестратор и какаето бешаная женшина с ним пришли и в 21:00 начали устраивать нам скандал с вызовом мелиции.Пришлось парня выставить за ворота.Так как мы люди не кофликтные.Ну на этом не закончилось.Это завидение думает что достопримечательность это их басейн но дорогие друзья поверте мне что когда купалась в нём их дочька то как в библиотеке должна быть полная тишина и не кто к ней не подплывал не говоря уже о том что хлоркой от басейна несло уже от Киева.Цены на жилье очень большие а сервиса нет.Хорошо что у меня жена умничка взяла своё спальное бельё и подушки.А то ребята там всё печально как в бомжатьне.В обшем писать много можно про пансионат радуга но тот кто уважает свой отдых проезжайте мимо очень зловещие место.

Найкращі пансіонати курорту