Часто задаваемые вопросы

Яке популярне житло у Драгобраті ?

⚡️ Популярне житло в Драгобраті :

Дивіться все житло у Драгобраті.

Все житло в Драгобраті, і біля витягів, і в селищі Ясіня адміністративно належить до сел. Ясіня, тому при бронюванні відпочинку уважно вивчайте розташування, щоб уникнути неприємних нюансів.

 

Чим зайнятися у Драгобраті ?

⚡️ Вибираючи відпочинок у Драгобраті взимку, насамперед туристи розраховують зайнятися гірськолижним спортом. Саме на Драгобраті є можливість фрірайду для професійних сноубордистів та лижників, але також є траси для початківців. Для туристів, які бажають урізноманітнити відпочинок у Драгобраті, існують такі екскурсії з Драгобрату:

  • Кваси. Бальнеологічний курорт України, розташований лише за 18 кілометрів від Драгобрату.
  • Лазещина. З цього села починаються маршрути на Говерлу та Петрос.
  • с. Ділове. Відвідування географічного центру Європи та 26-метрового Ялинського водоспаду зроблять відпочинок у Драгобраті цікавішим та насиченішим.
  • Водоспад на Драгобраті. Має висоту 7 метрів, а над ним розміщено кілька гірських озер – Герешаска, Ворожеска, Івор, Апшинець.

Дивіться докладніше, чим зайнятися у Драгобраті.

Як дістатися до Драгобрату на відпочинок ?

⚡️ Щоб дістатися Драгобрату спершу потрібно приїхати в сел. Ясіня:

  • З багатьох міст України (Київ, Одеса, Харків, Полтава, Миколаїв) прямують прямі потяги до станціъ Ясіня. Якщо прямого потягу немає, то найкраще дістатися до Львова, чи Івано-Франківська, а звідти пересісти на потяг чи автобус у напрямку Драгобрату.
  • Щоб дістатися з Ясінів на Драгобрат, необхідно замовляти спеціальний повнопривідний трансфер, який зможе подолати 10 км гірської дороги.

Дивіться докладніше, як дістатися Драгобрату.