Часто задаваемые вопросы

Які ціни на відпочинок у Яблуниці 2022?

Ціни на відпочинок в Яблуниці 2022 нижче за Буковель.

⚡️ Орієнтовні ціни на відпочинок в Яблуниці 2022:

  • Приватний сектор Яблуниці. У низький сезон ціни стартують від 100 грн./ос. на добу. На Новий рік ціни сягають 250-300 грн.
  • Готелі Яблуниці. Об'єкти з якісним сервісом можуть сягати 3000-3500 грн. за двомісний номер за добу зі сніданками. Середні ціни - 1000 грн. за номер на двох. 
  • Котеджі Яблуниці. Ціни часто озвучуються з урахуванням броні котеджу на 8-12 осіб. Залежно від кількості мешканців та сезону, ціни стартують від 1500 до 10000 грн. на добу за котедж.

Восени та навесні усі ціни на відпочинок у Яблуниці знижуються.

Які екскурсії в Яблуниці на відпочинку 2022 року?

⚡️ Екскурсії в Яблуниці на відпочинку 2022:

Дивіться всі екскурсії в Яблуниці.

Перше, що обов'язково подивитися у Яблуниці – природні красоти. Неймовірний Карпатський національний парк – справжнє диво. Смерекові ліси, швидкий Черемош, кам'янисті Ґорґани подарують неймовірні емоції. З рукотворних визначних пам'яток варто звернути увагу на храм Святого Василя Великого, де зберігаються ікони, вироблені місцевими майстрами. 

Яблуниця має зручне транспортне сполучення з усіма основними курортами та їх визначними пам'ятками. Ходять рейсові автобуси, але радимо придбати екскурсії з Яблуниці, в ціну яких входить: транспортне обслуговування, послуги гіда-екскурсовода, страховка.

Як дістатися до Яблуниці на відпочинок 2022?

⚡️ Дістатися до Яблуниці на відпочинок 2022 можна поїздом та автомобілем:

  • Поїздом Київ-Ворохта, Полтава-Ворохта або Рахівського напрямку з Києва, Одеси, Миколаєва до станції Татарів. Можна дістатися до Яблуниці поїздом до Івано-Франківська, потім – електричкою до Татарова. Звідси до Яблуниці ходять регулярні автобуси.
  • Є кілька варіантів, як дістатися Яблуниці автомобілем – трасою через Вінницю, Хмельницький, Коломию, або через Умань, Чернівці, або Київ-Житомир-Івано-Франківськ.

Дивіться докладніше, як дістатися до Яблуниці на відпочинок.