Готель Argo (Арго)

+380505424274 +380505424274 Замовити
Морська, 31Д
0 Додати
Останнє редагування: 25.12.22

VIP-Партнер
Деталі
VIP-партнер проекта
Місцезнаходження: Залізний Порт
Адреса: Морська, 31Д

phonelogo Телефон: +38 (050) 542 42 74
Контактна особа: Юлія Іванівна
Кількість місць: Уточняйте у администратора
Переглядів сторінки : 68464
Наразі переглядають цю сторінку: 1 людей
Опис

Готель Арго, Залізний Порт 2022

Готель розташований у центрі Залізного Порту. Пансіонат розташований на самому березі Чорного моря і складається з 2 корпусів. 1-й корпус – багатоповерховий, 2-й – у дворику. У першому корпусі є номери з видом на море.

Проживання

Номерний фонд готелю складається з комфортабельних номерів із видом на морські простори Чорного моря. Привітний і доброзичливий персонал допоможе своїм постояльцям у будь-який час доби.
 
Діти віком до 5-ти років без надання окремого місця розміщуються безкоштовно.
  • Час виїзду – 10:00
  • час заїзду – 12:00
В усіх номерах:
  • холодильник
  • кондиціонер
  • телевізор
  • санвузол.

Харчування

У пансіонаті є 2 кухні загального користування, оснащені всією необхідною технікою та кухоними аксесуарами.

Інфраструктура:

критий басейн (розмір 14 х 5,5 метрів); Wi-Fi на території; охорона території та паркування. Все це чекає на відпочиваючих при виборі готелю "Арго" на узбережжі відомого курорту Залізний Порт.
Напівлюкс тераса/балкон
Фотографії номера:
Опис номера:
Напівлюкс тераса - (1 - кімнатний, 3-місний номер) - двоспальне ліжко, диван, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників - 3 особи).

Стандарт 2-х місний
Фотографії номера:
Опис номера:
1-кімнатний, 2-місний номер - двоспальне ліжко, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу).

Стандарт 2-х місний (бічний вид на море)
Фотографії номера:
Опис номера:
1-кімнатний, 2-місний номер - двоспальне ліжко, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Балкон з видом на море.

Стандарт 2-х місний (вид на море)
Фотографії номера:
Опис номера:
1-кімнатний, 2-місний номер - двоспальне ліжко, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). З видом на море.

Напівлюкс 3х місний (бічний вид на море)
Фотографії номера:
Опис номера:
Напівлюкс бічний – №303, №304 (1-кімнатний, 3-місний номер) - двоспальне ліжко, диван, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу ). Балкон з видом на море.

Напівлюкс 3х місний (вид на море)
Фотографії номера:
Опис номера:
Напівлюкс з видом на море (1-кімнатний, 3-місний номер) - двоспальне ліжко, диван, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Балкон з видом на море.

Сімейний напівлюкс 3х місний
Фотографії номера:
Опис номера:
Сімейний напівлюкс (1-кімнатний, 3-місний номер, арка) - двоспальне ліжко, диван, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Спільна тераса.

Люкс 2-кімнатний 3-місний (вид на море)
Фотографії номера:
Опис номера:
2-кімнатний, 3-місний номер - 2 спальні (двоспальне ліжко, диван, кондиціонер, 2 супутникове ТБ, холодильник, електрочайник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, фен, кількість рушників – 2 на особу). 2 балкони з видом на море.

Люкс 2-кімнатний 4-місний (вид на море)
Фотографії номера:
Опис номера:
2-кімнатний, 4-місний номер, загальна площа – м.кв.) - 2 спальні (2 двоспальні ліжка, диван, кондиціонер, 2 супутникове ТБ, холодильник, електрочайник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, фен, кількість рушників – 2 на особу) 2 балкони з видом на море.

4-х місний
Фотографії номера:
Опис номера:
1-кімнатний, 4-місний номер - двоспальне ліжко, односпальне ліжко, м'який куточок, кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, електрочайник, столовий та чайний сервіз, санвузол (душ, унітаз, умивальник, фен, кількість рушників – 2 на особу). Спільна тераса.