Куди поїхати в Україні на море 2022? Курорти та готелі

25 06 2022
Куди поїхати в Україні на море 2022? Курорти та готелі

Відпочинок під час війни потрібен кожному, всі втомилися та перебувають у стані емоційної напруги. Курорти західної України працюють у звичному режимі, а от відпочинок на морі в Україні 2022 залишається під питанням. 

Якщо ви думаєте, куди поїхати в Україні на море 2022, то залишаються доступними курорти Одеської та Миколаївської областей. У зв’язку із мінуванням узбережжя,  перебувати на пляжах заборонено, проте заклади із басейном можуть приймати відвідувачів. 

Ціни на відпочинок 2022 на рівні 2017-2018 років, деякі заклади навіть приймають гостей на довготривалий термін на умові оплати комунальних послуг. 

Куди поїхати в Україні на море 2022?

⚡️ ЧОРНОМОРСЬК – курорт в 30-ти км від Одеси. Славиться своїми чистими пляжами з блакитним прапором. У сезоні 2022 працюють:

⚡️ ЗАТОКА – найбільший курорт Одеської обл. Відомий своїми розвагами та активним відпочинком. Кароліно-Бугаз – плавно переходить у Затоку. 

⚡️ ВИЛКОВЕ – невеличкий мальовничий курорт, який відомий, як Українська Венеція. 

⚡️ САНЖЕЙКА - курорт поряд з Чорноморськом. Невеличке село, куди зазвичай приїжджали сім’ї з дітьми для спокійного відпочинку. 

⚡️ СЕРГІЇВКА – спокійний курорт для відпочинку з дітьми та оздоровлення. Ставиться великою кількістю оздоровчих закладів.

⚡️ ГРИБІВКА – тихий сімейний маленький курорт біля славнозвісної Затоки. 

⚡️КОБЛЕВО Миколаївської обл. – з початку війни приймає біженців та переселенців. Деякі бази будуть працювати у сезоні 2022 для туристів.

Для мешканців тимчасово окупованих територій є можливість поїхати до курортів Херсонської області та перечекати там вибухи. 

Росмарино, Черноморск

Фото: готель Rosmarino, Чорноморськ

У сезоні 2022 у Херсонській області працюють наступні заклади:

⚡️ ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ:

⚡️ АРАБАТСЬКА СТРІЛКА:

⚡️ СКАДОВСЬК:

⚡️ ХОРЛИ:

Готелі, які працюють у сезоні 2022

Будьте объективны