База отдыха Морская 27

Херсонская обл. Голопристанский р-он.
Отзывов: 2 Добавить
Последнее редактирование: 13.04.20

Морская 27
Подробности
Местонахождение: Приморское (Большевик)
Адрес: Херсонская обл. Голопристанский р-он.

phonelogo Телефон: 0505038028, 0681089465, 0507753731 (Пожалуйста, сообщите, что звоните с сайта «More.ks.ua»)
Контактное лицо: Дмитрий, Наталья
Кол-во мест: 100
Просмотров страницы : 3849
Сейчас просматривают эту страницу: 4 человека
Описание

Отдых на Черном море 2020, Большевик

База отдыха "Морская, 27"

Новая База отдыха Морская 27 предоставляет недорогой отдых на Черном море в пос. Приморское(Большевик).

Проживание

Есть номера как с удобствами внутри номера, так и на территории. 

Питание

Есть кухня и столовая , оборудованная газовыми плитами и микроволновками, раковинами. Для приготовления еди посуда выдается индивидуально каждому отдыхающему.

Инфраструктура

К пляжу до моря 5 минут ходьбы, до рынка и автобусной остановки 6 минут. База ограждена, зеленая территория с цветами, есть бесплатная парковка, деревяная беседка и столы на улице, бесплатное пользование мангалом для шашлыка, для детей есть горка. На улице общий туалет (смывающийся) и душевые на территории. Есть комнаты со всеми удобствами, интернет WI-FI по всей территории . На втором этаже широкие террасы со столиками напротив каждой комнаты. Террасы затененные зеленью. 

Питание
  • Общая кухня Есть
  • Столовая/кафе Есть
Удаленность от моря
  • Удаленность от моря 2 линия
Инфраструктура
  • WIFI Есть
  • Беседки на территории Есть
  • Летний душ Есть
  • Мангал/Барбекю Есть
  • Место для отдыха Есть
  • Парковка Есть
Незарегистрированный пользователь
Марія (Чернігів) 31.01.2020
Приїхали з відпочинку з Більшовика. Відпочивали на базі Морська 27..Дуже задоволені відпочинком.Від бази до моря недалечко м 200-250.Від автобусної м 300-350.рядом хороший магазин. Нас зустріли привітливі і доброзичливі господарі , які вже в літах і залишилась ще від радянських часів привітливість і доброзичливість , людське відношення і відчувається як батьківська турбота про кожного відпочиваючого. За що ми дуже вдячні господарям Дмитру і Наталії.Таке відчуття що ми давно знайомі .Ми відпочивали на 2-му поверсі .,де навпроти кімнати на широкій террасіі стоїть в тіні виноградників столик і завжди прохолодно ,незважаючи на 30 градусну жару. Ці виноградники створюють прохолоду і у кімнатах. Ми жили в з - х містній кімнаті -номер 1 з кондеционером але ми його не включали так як не було необхідності .в кімнатах завжди нормальні умови .В кімнаті чисто і є все необхідне для для проживання.Дуже добре ,що посуда видається на кожну кімнату.Велика кухня. Достатньо газплит.Ми багато де відпочивали , але такого душевного прийому , батьківської турботи і заботи і людського тепла ніде не відчували. Дуже Вам Дмитре і Наталю вдячні за організований зразковий відпочинок і батьківську турботу про відпочивачих . Відїзджаємо як родичі .Доброго Вам здоров'я Дмитро Овсійович і Наталія Михайлівна . До зустрічі у наступному році. Обов'язково приїдемо.З повагою до Вас Валерій Валентина і Катруся м .Львів .
Незарегистрированный пользователь
Тетяна (Полтава) 31.01.2020
Відпочиваю кожен рік. Зустрічають з радістю господарі як рідну.До моря близенько. Є кухня і дають посуд, можна готувати. Туалети і душеві чистенькі.Є можливість поставити безкоштовно авто .
Перейти ко всем отзывам
Лучшие пансионаты курорта